O targach

Data: 29 marca 2020r.
Miejsce: hala WOSiR
Adres: Wyszków, ul. Geodetów 45

Godziny otwarcia:
Niedziela: 10.00 – 17.00

Wstęp na targi jest BEZPŁATNY.

Gmina Wyszków organizuje 3. Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz pod hasłem: „Wyszków - tu się dobrze mieszka”.
Będą to już czwarte w historii Wyszkowa regionalne targi (w 2017 r. - Targi dla Kobiet). Dla wystawiających się lokalnych firm jest to najbardziej atrakcyjny sposób komunikowania się z rynkiem – bezpośredni. Targi mają najwyższą skuteczność w procesie sprzedaży – generują nowe kontakty handlowe, oszczędzają czas i pieniądze, ponieważ w jednym miejscu i czasie gromadzą dostawców i odbiorców. To doskonała inwestycja marketingowa: można zwiększyć swój udział w rynku, odzyskać dawnych klientów, bądź dotrzeć do nowych, budować wizerunek, zaprezentować nowości rynkowe, utrwalić więzi z mieszkańcami i mediami, a także zmotywować własnych pracowników. Targi są najlepszą okazją do otwartych spotkań, pozwalają na konfrontację z konkurencją, ułatwiają budowanie sieci sprzedaży.
Chcielibyśmy, aby w targach wzięły udział przede wszystkim firmy z branż: budowlanej, deweloperskiej, projektowej, wyposażenia wnętrz, sektor bankowy: finansowanie tychże przedsięwzięć
Targi będą imprezą otwartą dla odwiedzających. Będą im towarzyszyć różnego rodzaju atrakcje: strefa dla dzieci, bezpłatne porady, panele dyskusyjne.
Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie: tel. (29) 743-77-13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Coroczne wyszkowskie targi mają na celu promocję lokalnych przedsiębiorstw oraz promocję Wyszkowa jako miasta otwartego na różne branże i wspierającego rozwój przedsiębiorczości.

 

Zamieszkaj w Wyszkowie!

Nieopodal Warszawy, ale z dala od jej zgiełku, w otoczeniu pięknej przyrody i wśród życzliwych ludzi, w mieście przyjaznym swojemu mieszkańcowi oraz otwartym na gości, bezpiecznym i nowoczesnym, ale zachowującym swą sielskość. Tu mieszkania i budowa domu są tańsze, a dojazd do stolicy szybki i wygodny.