PSB SĘPKOWSKI

Firma PSB Sępkowski powstała w 1988r. Działalność skupiała się na sprzedaży materiałów budowlanych a także węgla, zajmowaliśmy 24m2 a biuro handlowe zajmowało 5m2 – transport opierał się na samochodzie Liaz. Działalność Nasza jest Firmą Rodzinną, gdzie z pokolenia na pokolenie przekazywany jest kult lojalności i dbałości o klienta. Tylko dzięki takiemu nastawieniu kolejne lata  to rozszerzenie zarówno działalności jak i struktur logistyczno-magazynowych. Firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych ludzi, których zarówno wiedza jak i kultura osobista ułatwia zakupy każdemu klientowi.

Ze zwykłego punktu handlowego dzięki otwartości na rynek i umiejętności znalezienia się w realiach potrzeb ekonomiczno-gospodarczych  poszerzaliśmy zarówno kompleks towarowy jak również zakres usług. Dziś Firma jest siecią Mrówek z flotą 15 aut i specjalistycznym sprzętem uprofilowanym na najbardziej skomplikowane usługi. Sklepy aktualnie zajmują 2500m2, magazyny natomiast 3000m2. Od Sierpnia 2013 roku jesteśmy znaczącą firmą pod szyldem PSB, której kluczowym założeniem jest handel jak i usługi.

MATERIAŁY BUDOWLANE OD A DO Z
www.sepkowski.pl

DANE KONTAKTOWE:
ul. Wyszkowska 11, Rząśnik, tel. (29) 679-20-85
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.