REAL INVESTMENT

Mieszkania w wybudowanym przez Real Investment Apartamencie Chopina to miejsca niezwykłe - dyskretne i eleganckie, a zarazem stylowe. To miejsca, w których poczujesz komfort. Tutaj każda wizyta sprawia przyjemność, a komplementy znajdziesz w każdym pokoju. Wkrocz w świat smaku i szlachetności. Poznaj eleganckie miejsca, ich otwarte wnętrza , przestronne tarasy wśród zielonego ogrodu.

Inwestycja Apartamenty Chopina położona jest w doskonałej lokalizacji centrum miasta Wyszkowa w strefie zieleni tuż obok Parku Wazy oraz rzeki Bug, co stanowi jeden z najważniejszych atutów mieszkańcom.
Prestiż miejsca wkrótce będzie podkreślał szeroki deptak wzdłuż ulicy Chopina łączący kompleks szkół, przedszkola oraz nowo planowanego  Ratusza z naszą inwestycją.
Wszędzie w pięć minut.
Atutem inwestycji jest niewielka odległość od galerii handlowych, banków,szkół ,przedszkola, przystanków komunikacji miejskiej,aptek,przychodni oraz instytucji pożytku publicznego takich jak policja, sąd, straż, ZUS, US czy biblioteka miejska.
Prestiż i komfort.
Apartamenty Chopina to efekt poszukiwań idealnej formy, która zapewni mieszkańcom wysoki komfort życia. Inwestycja realizowana  jest przy użyciu najnowocześniejszych standardów i rozwiązań konstrukcyjnych oraz użytkowych.  To pierwsza tak prestiżowa oferta w Wyszkowie.
Kameralne osiedle.
Własny ogród z  placem  zabaw na dachu budynku z niepowtarzalną panoramą miasta czyni go nowoczesną, bezpieczną ,a zarazem jedyną i unikatową inwestycją w naszym mieście.
Przestronne tarasy i balkony.
To dodatkowe miejsca do relaksu i swobody naszych mieszkańców. Podziemne garaże , cichobieżna winda, przeszklone ściany, tarasy oraz wiele innych udogodnień, które mają poprawić komfort życia mieszkańcom.
www.realinvestment.pl

DANE KONTAKTOWE:
ul. Żytnia 82, Wyszków, tel. 604-558-475
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.