OKNOLAND

„OKNOLAND” Andrzej Kępczyński jest firmą zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej z PCV i aluminium. W ciągu kilkunastu lat istnienia zdążyliśmy wypracować sobie solidną markę i pozycję na rynku, dzięki czemu jesteśmy w ścisłej czołówce przedsiębiorstw tej branży. Współpracujemy z największymi producentami: PETECKI, DRE, POTRA, GERDA, NORMSTAHL WIŚNIOWSKI, HORMANN.

Wśród realizacji naszej firmy znajdują budynki mieszkaniowe, obiekty przemysłowe, handlowo-usługowe, użyteczności publicznej i oświatowo-wychowawcze.
Największym kapitałem firmy są nasi Klienci. Około 90% osób korzystających z naszych usług kieruje się przy wyborze przychylnymi opiniami najbliższych tj. rodziny, znajomych, sąsiadów.

Jedną z firm z którą ściśle współpracujemy jest Firma PETECKI. Jest to wiodący producent stolarki otworowej klasy premium. Jako nieliczni oferują okna PCV, okna aluminiowe i drzwi z profili trzech systemodawców tj.: Veka, Brügmann/Salamander i Rehau. Pod względem możliwości wytwórczych plasują się w ścisłej czołówce nie tylko krajowych ale i europejskich producentów stolarki otworowej o czym świadczy wyprodukowanych przez nich 6 000 000 okien.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo stolarkę okienną najnowszej generacji z PCV i aluminium, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, fasady aluminiowe, parapety, rolety zewnętrzne i wewnętrzne produkowane przez czołowych producentów.

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży, gdzie doradzimy jakie produkty będą w najwyższym stopniu spełniały Państwa oczekiwania.


www.oknolandwyszkow.pl

DANE KONTAKTOWE:
ul. Dworcowa 62, Wyszków, tel. (29) 742-10-04, 500-210-550

OD 1.03.2016 NOWA SIEDZIBA: ul. Białostocka 4B
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.