BUD-BET S.C.

Bud-Bet s.c. specjalizuje się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych na działkach Klientów. Domy budujemy od 20 lat a na naszym koncie jest około 100 wybudowanych domów. Od 2013 roku firma poszerzyła swoją działalność o ofertę budowy i sprzedaży gotowych domów. Bud-Bet s.c. to lider wśród firm budujących domy w Wyszkowie.

 

Bud-Bet oferuje kompleksową budowę domów  jednorodzinnych. Budujemy domy w dwóch wariantach: Stan Surowy i Stan Deweloperski. Nasza oferta skierowana jest do Inwestorów, którzy cenią swój czas i oczekują od firmy budowlanej profesjonalnej obsługi i zajęcia się całą budową zaczynając od wytyczenia budynku poprzez zakup materiałów a kończąc na oddaniu budynku do użytkowania. To nasza firma koordynuje wszystkie prace i ekipy wykonawcze.

Bud-Bet posiada odpowiednio przygotowaną kadrę techniczną do nadzoru prac jak i wyspecjalizowane ekipy budowlane do poszczególnych etapów budowy. Firma posiada własne szalunki systemowe i cały sprzęt potrzebny do wybudowania Twojego domu. Na wszystkie prace firma udziela 3 letniej gwarancji.
www.bud-bet.pl

DANE KONTAKTOWE:
ul. 3 Maja 8 H, Wyszków, tel. 798 90 60 30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.