PSB MRÓWKA WYSZKÓW

PSB Mrówka  jest na wyszkowskim rynku już ponad 10 lat. Wchodzi w skład sieci Polskich Składów Budowlanych. Właścicielem Mrówki jest firma INTERIOR CENTRUM z Marek. Market mieści się przy ulicy Pułtuskiej 84. Pracujemy od pon.-pt. w godz. 7.30-19.00, sob. 8.30-16.00, niedz.10.00-15.00.

Market zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i artykułów z zakresu dom i ogród.

W swojej ofercie posiadamy z tych dziedzin tysiące artykułów, m.in.: AGD, dekoracje wnętrz (tapety, dywany, karnisze, rolety, farby i inne), mocowania, art. samochodowe, rowerowe, oświetleniowe, grzewcze, wentylacyjne, sanitarne, elektronarzędzia i wiele, wiele innych.

Staramy się naszą ofertę dopasować do potrzeb klientów. Mamy w sklepie możliwość płacenia kartą płatniczą, system ratalny oraz przelewowy dla instytucji i firm prywatnych. Należymy także do ogólnopolskiego programu lojalnościowego PAYBACK. Jesteśmy na FB, w lokalnych portalach internetowych (Tuba Wyszkowa, Kurier W, Nowy Wyszkowiak) oraz wydajemy co miesięczną gazetkę promocyjną.
ww.mrowka.com.pl/sklep-psb-mrowka/mrowka-wyszkow

DANE KONTAKTOWE:
ul. Pułtuska 84, Wyszków, tel. (29) 742-98-10

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.