FACHOWIEC

Fachowiec to ponad 100 sklepów w całej Polsce i ponad 1000 produktów dostępnych „od ręki”. W swojej ofercie posiadamy panele podłogowe, podłogi drewniane lite i trójwarstwowe, boazerie MDF i PCV, drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne, podbitki sidingowe, płytę OSB oraz cały asortyment drobniejszy niezbędny do wykończenia domu. Drzwi naszej firmy pierwszy raz niektórzy z Państwa przekroczyli w marcu 2004 roku, nazwa i logo FACHOWIEC została bardzo szybko zaakceptowana i wpisała się na stałe w krajobraz Wyszkowa.

Od początku staraliśmy się łączyć naszą ofertę z Państwa oczekiwaniami. Dlatego niezmiernie jest nam miło po tych 11 latach móc zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej nowej siedziby w Wyszkowie przy ul.Pułtuskiej 114 B.

Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi producentami na rynku takimi jak; Porta, Stolpaw, Dre, Pol-skone, Barlinek, Vox, Gerda, Stalprodukt, Tarkett, Vasco, Quick Step, Gamet, VDS, Kronopol, Kronoorginal, Skema.Zapewniamy doradztwo przy zakupie, transport kupionych materiałów oraz montaż.
www.salonfachowiec.pl

DANE KONTAKTOWE:
ul. Pułtuska 114 B, Wyszków, tel. (29) 742-96-80