Home Developer

home developerHome Developer Sp. z o.o. jest obecny na rynku wyszkowskim od 2007 r.  i odpowiada za wyszkowskie inwestycje takie, jak Osiedle Pogodne, Osiedle Pałacowe czy Maestro. Deweloper ma bogate doświadczenie zarówno w budowie apartamentów, jak i domów jednorodzinnych. Jego realizacje cechują się wysokim standardem wykonania i zgodnością ze wszelkimi wymogami sztuki budowlanej.

Najnowsza inwestycja Zielove to nowoczesne, położone nad Bugiem osiedle. Realizowane będzie wieloetapowo i składać się będzie z budynków o zróżnicowanej wysokości do maksymalnie pięciu pięter. W całym kompleksie znajdziemy nowocześnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od ok. 30 m2 do komfortowych apartamentów czteropokojowych o powierzchni ok. 100 m2.

Naszym priorytetem jest wybudowanie samowystarczalnego osiedla, gdzie mieszkańcy będą mogli zaspokoić podstawowe potrzeby bez konieczności wychodzenia poza teren inwestycji. Pragniemy ponadto stworzyć atrakcyjną przestrzeń wypoczynkową, sprzyjającą budowaniu więzi sąsiedzkich i integracji międzypokoleniowej. W tym celu zaprojektowaliśmy osiedlowe “miejsce spotkań” z wygodnymi ławkami, obszarem przeznaczonym do gry w bule i terenem umożliwiającym organizację pikniku lub grilla.

W ofercie posiadamy gotowe do zamieszkania domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, na cichym i spokojnym Osiedlu Pogodne. Doskonała infrastruktura społeczna zapewnia wysoki komfort życia codziennego. Układ funkcjonalno- przestrzenny pozwala na idealne wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Gustownie i delikatnie zagospodarowany teren wokół osiedla tworzy domową atmosferę.
Oferujemy także przestronne apartamenty na Osiedlu Pałacowym, które nawiązują architekturą do pobliskiego Pałacu Skarżyńskich. Możliwość dowolnej aranżacji funkcjonalno-przestrzennej wnętrza czyni apartamenty szczególnie urokliwymi i klimatycznymi z widokiem na dolinę rzeki Bug, której tło harmonizuje ze stylową architekturą.
www.homedeveloper.com.pl

DANE KONTAKTOWE:
ul. Sowińskiego 79, Wyszków, tel. (29) 742-99-30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.