Majster Plus

majsterplus logo top

Majster Plus to duża i ciągle rozwijająca się sieć sklepów z artykułami budowlanymi, remontowymi i wybranymi produktami wyposażenia wnętrz. Nasze sklepy są zawsze po drodze, jeśli nie chcesz tracić czasu jeżdżąc na zakupy do dużych aglomeracji miejskich. Majster Plus jest po sąsiedzku, w lokalnych, powiatowych ośrodkach.

Nasz główny asortyment to: panele podłogowe laminowane oraz podłogi drewniane, szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, materiały wykończeniowe takie jak listwy przypodłogowe, panele ścienne, klamki. W wielu sklepach naszej sieci możesz dodatkowo kupić: płytki ceramiczne, terakotę, oświetlenie, karnisze, stolarkę okienną, artykuły elektryczne, farby i akcesoria malarskie oraz materiały budowlane. Sklepy prowadzą specjaliści, którzy dobierają sprawdzony asortyment dobrej jakości i w dobrej cenie. Tu kupisz, tu skorzystasz z porady fachowców, tu załatwisz transport dużych produktów, a także możesz tu zamówić montaż zakupionych elementów.
Sieć Majster Plus została założona przez specjalistów - Grupę Kapitałową VOX. W skład grupy wchodzą spółki działające od ponad 25 lat na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Taka siła, stojąca za siecią Majster Plus, to gwarancja dobrych cen, wysokiej jakości asortymentu i stale pojawiających się na półkach nowości. Poza wybranymi produktami marki VOX, w sklepach Majster Plus jest szeroki asortyment wielu krajowych producentów.


www.wyszkow.majsterplus.com


Dane kontaktowe:
ul. Białostocka 62 A
07-200 Wyszków
tel. 509 032 710
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.