PrefBUD

Historia firmy PrefBUDlogo prefbud sięga roku 1985. Wtedy powstał Zakład Prefabrykacji Budowlanej, który początkowo mieścił się w Popowie Parcele. Zaczynaliśmy od produkcji żużlowych pustaków ściennych, płytek chodnikowych oraz betonowych kręgów do studni.

W 2000 roku przeniesiono produkcję do Tulewa Górnego. Firma wyspecjalizowała się głównie w produkcji bloczków fundamentowych oraz stropów TERIVA. Od ponad 10 lat firma rozwija produkcję betonu towarowego. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwo stawia na wysoką jakość produktów. W produkcji używa surowców najwyższej jakości od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Obecnie produkuje betony towarowe wszystkich klas oraz wykonuje betony specjalne o niezwykle ścisłych wymogach, np. betony posadzkowe oraz mostowe.

 

W roku 2018 uzyskaliśmy Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji
oraz rozpoczęliśmy budowę nowego zakładu produkcji betonu. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów wybudowaliśmy nowoczesny węzeł betoniarski marki Hartmann Powermix.

Obecnie dysponujemy maksymalną wydajnością produkcyjną do 120m3/h. Nasza flota obejmuje:
- 2 betonomieszarki z pompą o zasięgu 28 oraz 32mb,
- 6 betonomieszarek.

 

www.betonwyszkow.pl

 

Dane kontaktowe:
ul. Makowa 2
07-200 Wyszków

tel. 602 297 141
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.