Elektro Plus

Elektro-Plus od 2010 r. zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych. Znajdziecie u Nas Państwo artykuły stosowane w przemyśle i budownictwie, między innymi takich producentów jak Hager, Legrand, F&F, Eaton, Kontakt-Simon, Tele-Fonika, NKT, Zamel Cet.

Należymy do grupy hurtowni elektrycznych El-Sigma, co umożliwia Nam współpracę z wieloma firmami i hurtowniami elektrycznymi, a tym samym pozwala wyselekcjonować wysokiej jakości produkty i usługi.

Ponad to, cały czas wzbogacamy Nasz asortyment importując produkty z Unii Europejskiej oraz rynków Wschodnich, przykładem może być asortyment czeskiej firmy TRITON produkującej szafy serwerowe, centrale dystrybucji energii, centra danych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sprawnie kupujemy i dostarczamy kompleksowo asortyment, oferując go w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach. Działamy po to by wesprzeć realizację Państwa projektów.

www.elektro24.com.pl

DANE KONTAKTOWE:
ul. Świętojańska 196, Wyszków, tel. 510-286-644
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.